* Sms ile abonelik:

Abone olmak istediğiniz paketin adını yazın 2656'ya gönderin, aboneliğiniz başlasın. Astroloji için burcunuzun adını yazıp 2656'ya gönderin. ÖRNEK: KOC >2656

* Web üzerinden abonelik:

Hürriyet Mobil Abonelik

Tüm Avea, Turkcell ve Vodafone aboneleri Hürriyet Sms paketlerini kullanabilirler.

Hürriyet Mobil paket kampanyaları, kampanya dönemleri içerisinde www.hurriyetmobil.com adresinde yayınlanmaktadır. Tanıtım smsleri de gönderilmektedir.

** Kampanya dönemlerinde, ilgili paket ücretsiz olarak değil, ücretli olarak başlamaktadır.

Tüm paketlerimizin abonelikleri ilk 1 hafta ücretsizdir. (kampanya dönemleri hariç) İlk 1 haftadan sonra aboneliğe devam etmeniz halinde; Haber paketi için haftalık 2,4 TL ( vergiler dahil ) , Spor paketi aboneliği için haftalık 2,2 TL ( vergiler dahil ) ile, Astroloji paketi aboneliği için haftalık 1,6 TL ( vergiler dahil ) ile ücretlendirilirsiniz. Kampanya dönemlerinde, direkt olarak yukarıdaki ücretler geçerlidir.

IPTAL yazıp boşluk bırakıp abone olduğunuz paketin adını yazıp 2656'ya göndermeniz yeterlidir. ÖRNEK: IPTAL HABER > 2656

Aynı anda tüm paketlere abone olabilirsiniz

Paketlerde içerikler otomatik olarak herkese aynı anda gönderilmektedir. İçerik alamamanızın iki sebebi olabilir: 1) İptal mesajı göndermiş, paket sürenizin sonuna gelmişsinizdir ve artık size içerik gönderimi yapılmamaktadır. 2) Faturasız hat kullanıyorsanız kontörünüz bitmiş olabilir, bu durumda yeniden kontör yükleyerek mesajları almaya devam edebilirsiniz.

Hürriyet Mobil Müşteri hizmetleri, 0 850 224 0 222 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Türk Telekom Turkcell Vodafone
© Copyright 2015 Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş Hürriyet Kurumsal Bize Ulaşın